Реєстрація в ЗДО

До уваги батьків, які мають дітей дошкільного віку.

Для самостійного подання електронної заявки на реєстрацію дитини для зарахування в заклад дошкільної освіти (далі – ЗДО) Вознесенівського району м. Запоріжжя
Вам необхідно:

  1. Зайти на сайт «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади».
  2. Ознайомитись з Інструкцією  по електронній реєстрації для батьків.
  3. Після внесення відомостей про дитину і даними про одного з батьків та зазначенням Вашої електронної пошти завантажте електронну копію Свідоцтва про народження та документа, що підтверджує пільги для влаштування в ЗДО. Якщо внесені Вами дані та дані електронних копій документів співпадають, то заявка отримує постійну реєстрацію за датою її подання, про що буде надіслано повідомлення на вказану Вами електронну пошту.

Якщо Ви не маєте можливості завантажити електронні  копії вищевказаних документів, то  впродовж 10 днів після самостійного внесення відомостей про дитину надайте оригінали вказаних в заяві документів  територіальному реєстратору, який знаходиться у територіальному відділі освіти Вознесенівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (пр. Маяковського, 4, тел. 226-24-09).

У разі відсутності можливості самостійно подати електронну заявку, Вам необхідно звернутися з оригіналами документів (Свідоцтво про народження (оригінал і копія), документи, що підтверджують пільги встановлені для влаштування в ЗДО ) до територіального реєстратора, відповідальна особа заповне заявки у Вашій присутності.

Прийом громадян у ТВО Вознесенівського району здійснює

головний спеціаліст з дошкільної освіти 

Жуковська Світлана Броніславівна (каб. № 1)

69035,  м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 4, тел.226-24-09,

графік прийому: щовівторка з 14.00 до 16.00; щочетверга з 9.00 до 16.00.

Звертаємо Вашу увагу: для реєстрації своєї дитини Ви маєте можливість подати заявку лише в один ДНЗ.

Довідки за телефоном: 226-24-09.