Інформація щодо ІРЦ по Вознесенівському району

Автор | 29.08.2018

Інклюзивно-ресурсний центр по Вознесенівському району міста Запоріжжя департаменту освіти і науки Запорізької міської ради

Місцезнаходження ІРЦ по Вознесенівському району:

69057, м. Запоріжжя, вул.Олександра Матросова, буд. 16.

 

Засновником і власником ІРЦ по Вознесенівському району є територіальна    громада міста  Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управляння ІРЦ по Вознесенівському району є департамент освіти і науки Запорізької міської ради.

 

ГРАФІК РОБОТИ

понеділок – четвер 8.00-17.00

перерва 12.00-12.45

п’ятниця 8.00-15.45

перерва 12.00-12.45

е.адреса ІРЦ:  ircvoznesen@gmail.com

телефон: 095 9463 764

 

Основною метою діяльності ІРЦ є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних закладах освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних закладів освіти (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

 

ІРЦ надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають у Вознесенівському районі міста Запоріжжя.

З метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини в ІРЦ проводиться комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини за умови надання відповідних документів.

Визначення часу та дати проведення комплексної оцінки

встановлюється за попереднім записом по телефону: 095 9463 764

 1. Наявність документів:
  1. Документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників.
  2. Свідоцтво про народження дитини.
  3. Індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності).
  4. Форма первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідки від психіатра.
  5. Письмова заява  батьків (одного з батьків) або законних представників дитини, надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини згідно постанови КМУ від 12.07.2017 №545.
 2. У разі коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися:
  1. Психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти.
  2. Зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки.
  3. Документи щодо додаткових обстежень дитини.
 3. У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до ІРЦ по Вознесенівському району подаються:
  1. Попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки.
  2. Висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.
 4. ІРЦ по Вознесенівському району можуть проводити комплексну оцінку за місцем навчання та/або проживання (перебування) дитини. Графік проведення комплексної оцінки обов’язково погоджується з керівником відповідного закладу освіти, закладу охорони здоров’я та батьками (одним з батьків) або законними представниками дитини за два тижні до початку її проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *