Відкриття спортивного майданчику в ліцеї “Логос”

Автор | 25.12.2017

Відкриття спортивного майданчику в ліцеї “Логос”

13 грудня 2017 року о 14:00 у Запорізькому ліцеї «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області (вул. Перемоги, 69А) відбулось урочисте відкриття подвір’я та спортивного майданчику для занять фізичною культурою та рухливими іграми учнів молодшої школи за участю депутатів Запорізької обласної ради Ковиліної Т.М.,     Максимової І.М. та Клімченко О.В.

В квітні 2017 року прийнята «Програма сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради», яка має на меті оперативне та ефективне забезпечення активної участі депутатів обласної ради в соціально-економічному розвитку Запорізької області, умов для здійснення ними депутатських повноважень.

Цього року на виконання депутатських повноважень, зокрема, реалізацію інфраструктурних об’єктів, кожен депутат Запорізької обласної ради отримав по 700 тис. грн.

Благоустрій території Запорізького ліцею «Логос» Запорізької міської ради Запорізької області, загальною площею 1300 кв.м. виконано за рахунок коштів депутатських фондів депутатів Запорізької обласної ради Тетяни Ковиліної (внесок депутата склав 700 тис. грн.), Олени Клімченко (60 тис. грн.) та Ірини Максимової (100 тис. грн.). Загальна сума капітальних видатків становить 860 тис. грн.

Відповідно до виділених коштів проведено заміну покриття спортивного майданчику та усіх пішохідних доріжок, а також оздоблено територію майданчика для проведення урочистих заходів та прогулянок.

Роботи, проведені підрядником ТОВ «АДВАНС-ПЛЮС» у термін з 20 жовтня по 9 грудня 2017.

Благоустрій прилеглої території дозволить учням молодших класів комфортно і безпечно відпочивати на шкільному подвір’ї у вільний від навчання час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *