АЛГОРИТМ РЕАЛІЗАЦІЇ НОП

Автор | 12.10.2017

2. АЛГОРИТМ РЕАЛІЗАЦІЇ НОП

 1. Здійснення органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади оцінки загальноосвітніх навчальних закладів на відповідність критеріям для участі у проекті створення нового освітнього простору в рамках концепції «Нова українська школа».
 2. Прийняття рішення органами місцевого самоврядування щодо впровадження проекту.
 3. Опрацювання з проектною організацією кошторисної вартості проекту з метою подачі необхідного пакету документів (заявки, розрахунки тощо) до центральних та місцевих органів виконавчої влади, недержавних, грантових організацій тощо (у відповідності до вимог кожного із суб’єктів  фінансування).
 4. Наявність рішення про виділення коштів з місцевого бюджету на реалізацію проекту.
 5. Пошук можливих додаткових джерел фінансування, в тому числі за рахунок державних коштів.
 6. Розроблення проектної документації, а саме:
  • у разі наявності розробленої проектної документації, необхідно в найкоротші  терміни відкоригувати проект із застосуванням нових проектних рішень (див. Основні напрями створення нового освітнього простору);
  • у разі відсутності проекту з реконструкції школи, пошук в найкоротші  терміни проектної організації, яка його розробить;
  • проведення експертизи розробленого проекту будівництва та отримання позитивного експертного висновку за її результатами.
 7. Початок реалізації проекту (визначення замовника будівництва, який має забезпечити проведення тендерних процедур на об’єктах з вартістю робіт  понад 1,5 млн. грн. чи товарів і послуг понад 200 тис. грн. тощо).
 8. Оголошення процедури закупівлі на всю вартість проекту відповідно до проектної документації за рахунок виділених коштів з місцевого бюджету.
 9. Проведення будівельних робіт.
 10. Введення об’єкта в експлуатацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *