МОЖЛИВІ ДЖЕРЕЛА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ НОП

Автор | 12.10.2017

4. МОЖЛИВІ ДЖЕРЕЛА РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ НОП

  • «Державний фонд регіонального розвитку» в обсязі 3 500,0 млн. гривень. Головним розпорядником коштів ДФРР є Мінрегіон. Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196. Перелік документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі затверджений наказом Мінрегіону від 24.04.2015  № 80.
  • «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад». Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Мінрегіону передбачено Субвенцію в обсязі 1 500,0 млн. гривень. Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200.
  • «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження». Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Мінрегіону передбачено Субвенцію в обсязі 137,499 млн. гривень. Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 р. № 91.
  • «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій». Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» Мінрегіону передбачено Субвенцію в обсязі  4 000,0 млн. гривень. Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 р. №  106.
  • Залучення коштів місцевих бюджетів для реалізації проекту, як співфінансування, чи в повному обсязі необхідному для його реалізації.
  • Залучення інших джерел не заборонених законодавством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *