Архів автора: root

Святий Миколай завітав до Запорізької гімназії № 71

19.12.2018 до Запорізької гімназії № 71 з поглибленим вивченням іноземної мови Запорізької міської ради Запорізької області завітав святий Миколай зі святковими привітаннями та подарунками.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Запорізької гімназії № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Запорізької гімназії № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області (місце знаходження: вул. Патріотична, 76, м. Запоріжжя, 69005).

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Запорізької міської ради Запорізької області

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Запорізької міської ради Запорізької області (місце знаходження: вул. Кронштадтська, 17, м. Запоріжжя, 69001).

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Запорізької загальноосвітньої вечірньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 31 Запорізької міської ради Запорізької області

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Запорізької загальноосвітньої вечірньої школи ІІ-ІІІ ступенів № 31 Запорізької міської ради Запорізької області (місце знаходження: вул. Північне шосе, 37, м. Запоріжжя, 69006).

Випускникам 2019 року

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області запрошує випускників 2019 року до вступу у вищі навчальні заклади, які здійснюють підготовку поліцейських. Головне управління Національної поліції в Запорізькій області оголошує відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку поліцейських за державним замовленням.

Реєстрація на ЗНО-2018

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки. Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики. 24 травня відбудеться тестування з обов’язкового для всіх випускників… Читати далі »

НАКАЗ № 1287

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАКАЗ № 1287 від 19 вересня 2017 року   Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти   Відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25… Читати далі »